Bieżąca edycja

Stary program edukacji kulturowej, nowa koncepcja i wieloetapowa forma jego realizacji

Jakub Frołow

Zespół

Roman Wojciechowski

Artur Kawa

Magdalena Smolińska

Magdalena Wojciechowska

Katarzyna Domańska

Nasza misja 

Misją Fundacji Krajowy Depozyt Biblioteczny jest ożywienie wypożyczeń międzybibliotecznych, w oparciu o innowacyjny system.

Prowadzimy działalność kulturalno-oświatową poprzez rozwój, promowanie i upowszechnianie czytelnictwa. W zgodzie z Ustawą o bibliotekach oferujemy czytelnikom nowy wymiar wypożyczania książek.

Zapewniamy ochronę zbiorów i zwiększamy ich dostępność w procesie digitalizacji. Skupiamy się na książkach niedostępnych w obrocie handlowym, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelników. Użytkownicy naszej biblioteki mają dostęp do księgozbiorów łączonych - własnego i zasobów naszych partnerów bibliotecznych. 

Dostarczamy innowacyjne usługi dla czytelników oraz ożywiamy rozwiązania biblioteczne w oparciu o sprawdzone i najnowsze rozwiązania IT.

Nasza wizja

Uwzględniając najlepsze doświadczenia, którymi dysponuje Fundacja Krajowy Depozyt Biblioteczny, zakładamy wykorzystanie wszelkich dostępnych nam zasobów wiedzy i umiejętności, ludzkich oraz rzeczowych w celu realizacji założeń programu edukacji kulturowej Krakowski Archipelag Kultury "Stare=Nowe".

Celem programu jest stworzenie efektywnej platformy dla animatorów kultury działających w Krakowie na rzecz miejskiej społeczności.

 

Twórz, inspiruj, rozwijaj! Program edukacji kulturowej

Załącznik 2 - Sprawozdanie merytoryczne i finansowe

Załącznik 1 - Matryca kosztów kwalifikowanych

Regulamin

Zapisz się!

Co nas wyróżnia?

Bogata galeria projektów:

Inspirująca prezentacja osiągnięć animatorówŁatwe przeglądanie i wyszukiwanie interesujących projektówMożliwość dzielenia się pomysłami i inspirowania innych użytkowników

Archiwum poprzednich edycji programu:

Wiedza i doświadczenie z wcześniejszych projektów. Obejrzenie zdjęć i filmów z wydarzeń. Doskonała inspiracja dla nowych programów i projektów.

Dział z aktualnościami i blog:

Informacje o nowych trendach i narzędziach - inspirujące wywiady, recenzje i inspiracje związane z edukacją kulturową.

Adres

Czyżówka 14
Lokal 1.5.8
Kraków

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.