22 stycznia 2024

Poznaj naszych partnerów - Estrada Rzeszowska

Estrada Rzeszowska - jesteśmy miejską instytucją kultury, która od ponad sześciu dekad nieprzerwanie zapewnia niezapomniane emocje. Rocznie organizujemy ponad sto wydarzeń kulturalnych, od niszowych i kameralnych po największe festiwale w Rzeszowie. Flagowymi wydarzeniami organizowanymi przez Estradę Rzeszowską są: Europejski Stadion Kultury, Rockowa Noc, Rzeszów Breakout Days czy Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańko.
 
Rzeszowski Inkubator Kultury - RIK (dział animacji i upowszechniania kultury) podejmuje działania na rzecz szeroko pojętej kultury, działań społecznych i animacyjnych.
 
Rzeszowskie Piwnice to interaktywna instytucja kultury działająca w ramach Estrady Rzeszowskiej, której idea działania zakłada połączenie i przenikanie się perspektyw – historycznej i współczesnej oraz lokalnej i ponadregionalnej. Ukierunkowana jest ona na rozwój sztuki współczesnej w Rzeszowie.
 
Posiadamy także własne profesjonalne studio nagrań Estrada Studio, gdzie młodzi artyści mają możliwość bezpłatnie zarejestrować swoje pierwsze demo.
 
#partnerzy #KAK #ArchipelagKultury
 
 

Adres

Czyżówka 14
Lokal 1.5.8
Kraków

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.