Kontakt

FAQ

Jak mogę dodać swój projekt do galerii Krakowskiego Archipelagu Kultury?

Projekty wyświetlanie w galerii stanowią bezpośredni efekt działań w obrębie programu edukacji kulturowej. Jeśli uważasz, że Twoje zdjęcia
powinny trafić do galerii, napisz do nas maila.

Gdzie mogę znaleźć informacje o poprzednich edycjach programu edukacji kulturowej?

Informacje o poprzednich edycjach programu edukacji kulturowej znajdują się w sekcji "Poprzednie edycje programu". Możesz tam znaleźć opisy projektów, zdjęcia i filmy z wydarzeń oraz dowiedzieć się o osiągniętych efektach. Przeglądanie archiwum poprzednich edycji programu może być doskonałą inspiracją i punktem odniesienia dla tworzenia nowych projektów.

Jak mogę się zarejestrować na konkretny warsztat?

Aby zarejestrować się na warsztat, należy przejść na stronę wybranego warsztatu w sekcji "Aktualności" lub "Kalendarz wydarzeń". Tam można znaleźć informacje o dostępnych terminach i tematach warsztatów. Po wybraniu interesującego Cię terminu, kliknij przycisk "Zapisz się". System automatycznie wyśle potwierdzenie rejestracji na podany adres e-mail. Przed planowanymi warsztatami otrzymasz również przypomnienie.

Jak mogę skorzystać z forum dyskusyjnego dla animatorów kultury?

Aby skorzystać z forum dyskusyjnego dla animatorów kultury, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem platformy Krakowskiego Archipelagu Kultury. Po zalogowaniu się na swoje konto, przejdź do sekcji "Forum" i tam możesz tworzyć wątki, komentować i udzielać się w dyskusjach. Forum jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i budowania społeczności animatorów kultury.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję warunki dotyczące przetwarzania moich danych osobowych.*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres

Czyżówka 14
Lokal 1.5.8
Kraków

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.