21 marca 2023

JESTEŚMY NA PÓŁMETKU - ARCHIPELAG KULTURY

Jesteśmy na półmetku programu Krakowski Archipelag Kultury "Kultura wtajemniczenia", realizowanego we współpracy ze Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

 

Za nami warsztaty z aktorami Teatru Ludowego - Pawłem Kumięgą i Maciejem Namysło, masterclass z Tomaszem Stawiszyńskim, zajęcia z prowadzenia grupy artystycznej, prowadzone przez Krystynę Hussak-Przybyło i Piotra Przybyło.

W miniony weekend, który w całości był poświęcony zagadnieniu dostępności, mogliśmy natomiast gościć w Katedrze Projektowania Społecznie Odpowiedzialnego, krakowskiej ASP - na warsztatach prowadzonych przez dr Joannę Krokosz oraz dr Malwinę Antoniszczak; następnie specjalnie dla nas, zagrał legendarny DJ Edee Dee. Podczas zajęć Tadeusza Dylawerskiego i Joanny Hanusz uczestnicy poznali specyfikę pracy z osobami o specjalnych potrzebach, a podczas mastercalssu Reginy Mynarskiej i Kamili Albin dowiedzieli się o potrzebie i typach audiodeskrypcji. Weekend zakończyliśmy projekcją filmu "Sonata" w reżyserii Bartosza Blaschke, koncertem Grzegorza Płonki oraz spotkaniem z nim, w którym wziął udział również Lech Dyblik.

Kolejne spotkanie w ramach Krakowskiego Archipelagu Kultury już w kwietniu.

Adres

Czyżówka 14
Lokal 1.5.8
Kraków

Kontakt

Menu

Śledź nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.